УКРАЇНА

13:11

22.05

Влада

Українські вибори будуть моніторити 225 спостерігачів СНД

0

Співдружність Незалежних Держав вирішила направити не менше ніж 225 спостерігачів на вибори президента України. Про це заявив заступник голови виконавчого комітету СНД Анатолій Головатий, повідомляють «Українські Новини».

Зокрема він відзначив, що СНД постарається, щоб у кожному з 225 виборчих округів був свій представник. Він повідомив, що з четверга місія спостерігачів від СНД на виборах президента почала свою роботу, а зараз формуються списки спостерігачів від країн СНД.

Місія зараз моніторить пресу, знайомиться з позицією кандидатів у президенти, формує команду спостерігачів і веде переговори з владою України про умови їхньої роботи. За словами Головатого, команда спостерігачів буде сформована в жовтні, і напередодні виборів її представники будуть розосереджені по всіх виборчих округах. На думку Головатого, виходячи з числа кандидатів, які захотіли взяти участь у виборах, вибори будуть складними.

Сьогодні делегація виконкому СНД на чолі з Головатим зустрілася із заступником голови Центральної виборчої комісії Ярославом Давидовичем для обговорення порядку акредитації спостерігачів від СНД, надання спостерігачам інформації про хід виборчої кампанії, одержання штабом місії спостерігачів від СНД 1 листопада попередніх результатів голосування.

Під час зустрічі з делегацією виконкому СНД Давидович завважив, що висновки спостерігачів під час виборчої кампанії і після неї допоможуть ЦВК одержати об’єктивну думку про дотримання норм законодавства про вибори президента.

Раніше ЦВК зареєструвала 8 офіційних спостерігачів на виборах президента від СНД, зокрема троє з них – громадяни Росії, ще п’ятеро – з Бєларусі.

Усього на виборах чекають більше ніж 1000 міжнародних спостерігачів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus