УКРАЇНА

20:52

22.05

Влада

Україна оголосила конкурс із продажу 3 підприємств «Укррудпрому»

0

Фонд державного майна (ФДМ) України 11 серпня оголосив спеціальні конкурси з обмеженою участю з продажу контрольних пакетів акцій підприємств, що входили до ДАК «Укррудпром": 90,57% Докучаєвського флюсодоломітного комбінату - зі стартовою ціною 114,08 млн. грн., 93,16% «Кривбасвибухпрому» - 73,27 млн. грн. і 89,92% Новотроїцького рудоуправління - 13,63 млн. грн, - повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Відповідно до закону про приватизацію «Укррудпрому», в конкурсах мають право брати участь вітчизняні компанії, що володіють великими пакетами акцій підприємств, які входили до «Укррудпрому». Умови конкурсів опубліковані в газеті «Відомості приватизації» у середу.

ВАТ «Докучаєвський флюсодоломітний комбінат» (Донецька обл.) спеціалізується, зокрема, на видобутку вапнякового і гіпсового каменю, нерудних будівельних матеріалів. Статутний фонд АТ становить 105 573 тис. грн., номінал акції - 10 грн.

ВАТ «Промислово-виробниче підприємство «Кривбасвибухпром» спеціалізується, зокрема, на наданні послуг на підривні роботи гірської маси. Статутний фонд АТ - 97,022 млн. грн., номінальна вартість 1 акції - 1 грн.

ВАТ «Новотроїцьке рудоуправління» (Донецька обл.) засновано в 1933 році як гірничовидобувне підприємство з видобутку і переробки металургійних вапняків і доломітів для металургійної, вогнетривкої, скляної та цукрової промисловостей. Статутний фонд АТ становить 29,338 млн. грн., номінальна вартість 1 акції - 1 грн.

Фіксовані умови конкурсів передбачають збереження профілів підприємств протягом п’яти років, здійснення комплексу заходів щодо збереження технологічної єдності виробництва і технологічних циклів, збереження і раціональне використання робочих місць протягом п’яти років після підписання договорів купівлі-продажу акцій.

Інвестор також повинен створити безпечні й нешкідливі умови роботи із забезпеченням екологічних вимог, зокрема взяти пайову участь у фінансуванні розробки і виконання програм і заходів, спрямованих на ліквідацію негативних наслідків, обумовлених впливом виробничої діяльності підприємства на навколишнє середовище.

Крім того, інвестору необхідно вживати заходів для недопущення банкрутства підприємств, сприяти залученню інвестицій у розвиток компаній.

Нагадаємо, що на подібному конкурсі вже було продано 93,07% акцій ВАТ «Криворізький залізорудний комбінат» (КЗРК, Дніпропетровська обл.) за 689,419 млн. грн. компанії ТОВ «Солайм» (Дніпропетровськ), що входить до групи «Приват», при стартовій ціні 242,635 млн. грн.

Брати участь у конкурсі з продажу КЗРК також мали право, зокрема, ЗАТ «System Capital Management» (СКМ, Донецьк) і ТОВ «Смарт-групп» (Росія).

ФДМ у липні-серпні також продав пакети акцій у розмірі до 50% акцій чотирьох гірничозбагачувальних комбінатів, що входили до «Укррудпрому», їх найбільшим недержавним акціонерам на загальну суму близько 550 млн. грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus