УКРАЇНА

18:46

25.06

Влада

«Нафтогаз України» погасив заборгованість перед «Газпромом»

0

«Нафтогаз України» вчора, 11 серпня, цілком погасив заборгованість перед російським «Газпромом» за поставлений у 1997-2000 роках природний газ на суму 1,62 млрд. доларів, включаючи 1,43 млрд. доларів основного боргу і 0,19 млрд. доларів відсотків. Про це «proUA» повідомили в прес-службі НАК «Нафтогаз України».

Розрахунки проведені відповідно до укладених 10 і 11 серпня угод між «Нафтогазом України», «Газпромом» і російським «Зовнішекономбанком».

Відповідно до механізму погашення боргу, затвердженого нещодавньою постановою Кабінету Міністрів, «Газпром» здійснив часткову авансову оплату послуг «Нафтогазу України» з транспортування природного газу протягом 2005-2009 років на суму 1,25 млрд. доларів.

«Нафтогаз України» перерахував отриману попередню оплату «Зовнішекономбанку», якому «Газпром» перепоступився боргами за корпоративними облігаціями «Нафтогазу України».

Відповідно до механізму, затвердженого Кабміном, після одержання коштів «Зовнішекономбанк» гасить облігації, і боргові зобов’язання «Нафтогазу України» вважаються врегульованими.

Нагадаємо, що Кабмін своєю постановою від 6 серпня затвердив механізм погашення боргу «Нафтогазом України» за газ, отриманий у 1997-2000 роках, перед компанією «Газпром» (Росія) на суму 1,4 млрд. доларів.

Попередній варіант виплати заборгованості «Нафтогазу України» перед «Газпромом» шляхом реструктуризації не був реалізований у зв’язку з виникненням у «Газпрому» значних податкових зобов’язань перед російським бюджетом.

Правління «Нафтогазу України» затвердило механізм погашення заборгованості компанії перед «Газпромом» 21 липня 2004 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus