УКРАЇНА

18:28

24.05

Влада

Генпрокуратура довідається, про що пишуть газети

0

Генеральна прокуратура України працюватиме з новою інформаційно-моніторинговою системою, призначеною, зокрема, для оперативного інформування керівництва відомства про критичні публікації в ЗМІ, відстеження інформації про найважливіші події в Україні й світі, проблемні питання діяльності правоохоронних органів, відстеження публікацій щодо резонансних подій. Про це повідомляють «Подробности».

Нову моніторингову систему на базі програмного продукту Web-Observer розробила компанія Finport Technologies. Як повідомили в компанії, інформаційно-моніторингова система автоматизує процес збору інформації та її обробки з величезної кількості інформаційних джерел в усьому світі. Модулі інтелектуальної обробки інформації, що використовуються в системі, дають змогу виділити з інформаційного поля вузькопрофільні зведення з різних аспектів діяльності органів прокуратури, оперативно доставляти їх відповідним підрозділам і працівникам. У режимі он-лайн система збирає новини й аналітичну інформацію із сотень ЗМІ, а також формує архів публікацій.

Нині моніторингові системи на базі Web-Observer використовують Кабінет Міністрів, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство палива й енергетики, Міністерство закордонних справ, Національний банк України, Державна податкова адміністрація.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus