УКРАЇНА

10:36

22.05

Влада

Чечетов: ФДМ розірвав договір з покупцем ЧСЗ

0

Фонд держмайна (ФДМ) України розірвав договір купівлі-продажу 90,25% акцій державної акціонерної холдингової компанії (ДАХК) «Чорноморський суднобудівний завод» (ЧСЗ, Миколаїв) з покупцем - ВАТ «Миколаївська малотоннажна верф». Про це заявив голова ФДМ Михайло Чечетов на сьогоднішній прес-конференції, - повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Учора розірвали договір. Буде новий конкурс», – сказав він, підкресливши, що причиною розірвання договору стало невиконання покупцем інвестиційних зобов’язань.

Він також повідомив, що ФДМ «через суди поламав додаткову емісію» акцій ЧСЗ на 86% - до 279,195 млн. грн., рішення про що було ухвалено зборами акціонерів товариства нинішнього року.

Як відзначив М.Чечетов, один іноземний інвестор уже заявив про свій намір брати участь у новому конкурсі з продажу суднобудівного заводу.

Довідка:

ДАХК «ЧСЗ» здійснює будівництво і ремонт суден. Основними ринками збуту виступають Україна, РФ, Греція, Естонія. Нині підприємство реалізує програму з підвищення ефективності та якості будівництва суден за рахунок модернізації виробництва.

У жовтні 2003 року за підсумками конкурсу власником 90,25%-го пакету акцій підприємства стало ВАТ «Миколаївська малотоннажна верф», що заплатило за нього 119,35 млн. грн. Відповідно до умов конкурсу, переможець повинен протягом шести місяців погасити заборгованість ДАХК із заробітної плати і перед Пенсійним фондом у розмірі 11,459 млн. грн., а протягом двох років частково погасити чи реструктуризувати прострочену заборгованість за кредитами комерційних банків на суму 13,5 млн. грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus