УКРАЇНА

17:53

24.06

Влада

Італійці не встигають давати Кирпі гроші на автобан

0

Україна та Італія продовжують переговори про залучення кредитних ресурсів італійських фінансових інститутів під будівництво концесійної ділянки автотраси Київ-Одеса. За словами заступника міністра транспорту Володимира Корнієнка, йдеться про залучення близько 700 млн євро, – повідомляє ForUm.

На сьогоднішній день будівництво автобану, відкриття якого намічено на 24 серпня – до святкування Дня незалежності України – ведеться за рахунок вітчизняного фінансування, оскільки, за словами замміністра, «європейці не встигають за нашими темпами вирішення питань».

Восени 2003 року італійська Torno Internazionale Spa та Міністерство транспорту України підписали рамкову угоду, що передбачає надання Україні кредиту в обсязі 420 млн євро на будівництво концесійної ділянки споруджуваної автомагістралі Київ-Одеса, що входить до 9-го міжнародного транспортного коридору (Фінляндія - РФ - Білорусь - Україна - Молдова - Румунія - Греція).

За інформацією української сторони, згідно з попередньо відпрацьованою моделлю, 100 млн євро планувалося залучити за рахунок кредиту уряду Італії на обговорених умовах повернення, 320 млн. євро - за рахунок кредитів комерційних банків. Кредити буде повернуто за рахунок зборів від експлуатації дороги.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus