УКРАЇНА

02:41

22.06

Влада

Наприкінці серпня ціни на бензин в Україні зростуть

0

Ціни на нафтопродукти в Україні можуть підрости вже наприкінці серпня. Такий прогноз зробив директор енергетичних програм аналітичного Центру імені Разумкова Володимир Саприкін, коментуючи на прохання Proua ситуацію на українському ринку нафтопродуктів.

Володимир Саприкін зазначив, що останнім часом ціни на світових ринках нафти різко зросли, вони навіть побили десятилітні світові рекорди. Водночас, першого серпня Росія збільшила вивізне мито на нафту на 68%.

З огляду на ці обставини, Владимир Саприкін зробив висновок, що головною тенденцією серпня буде підвищення цін на нафту, серед іншого й для України. Також уряд України скасував обмеження, що хоча й не були ринковими, але певною мірою регулювали вивіз нафтопродуктів з України і постачання нафтою і нафтопродуктами держави.

Таким чином, за словами В. Саприкіна, можна прогнозувати, що в Україні до кінця серпня може відбутися істотне підвищення цін на нафтопродукти, оскільки знято обмеження щодо регулювання цін, піднялися ціни на нафту на світовому ринку і збільшилося вивізне мито в Росії.

Щодо конкретних цифр, то тут досить важко прогнозувати, проте істотне підвищення цін означає, що це буде понад 10 відсотків. Якщо говорити про постачання нафти і нафтопродуктів, то можна прогнозувати, що дефіциту не буде, – зазначив Володимир Саприкін.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus