УКРАЇНА

07:45

21.05

Влада

Керівництво СНУ все-таки хоче, щоб університет створили

0

Керівництво Сумського національного університету в примусовому порядку вимагає у всіх викладачів підписатися проти відміни Указу Президента “Про утворення Сумського національного університету”. Про це йдеться у повідомленні, яке «proUA» отримало від Інформцентру студентського спротиву.

В повідомленні йдеться, що до редакції сумської газети “Данкор” зателефонував викладач Сумського національного аграрного університету та повідомив про те, керівництво Вузу у терміновому порядку телефоном викликає викладачів із відпусток. Від них у примусовому порядку вимагають підписатися проти відміни Указу Президента “Про утворення Сумського національного університету”.

За неперевіреною інформацією інформцентру студентського спротиву, сьогодні в.о. ректора СумДУ Анатолій Васільєв дав розпорядження про повернення деяких служб університету на свої колишні майданчики.

„Вчора ж стало відомо із неофіційних джерел про те, що в ніч на 10 серпня адміністрацією так званого СНУ було знищено чимало документів, а ще раніше із особових справ абітурієнтів були вилучені квитанції про оплату благодійних внесків до фонду «Розвитку науки, освіти та духовності». Олександра Царенка”, – йдеться у повідомленні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus