УКРАЇНА

09:52

21.05

Влада

Семенюк поверне Чорноморський суднобудівний завод державі

0

Спеціальна контрольна комісія Верховної Ради з питань приватизації зажадає від Фонду держмайна розірвати угоду про купівлю-продаж з інвестором ДАКХ «Чорноморський суднобудівний завод» (ЧСЗ, м. Миколаїв).

Про це заявила глава парламентської Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації Валентина Семенюк.

«Насамперед, хотіла б зазначити, що питання приватизації ЧСЗ розглядалося на засіданні комісії ще в квітні-місяці. Комісія попередила тоді ФДМ, що він не перевірив фінансові можливості інвестора, який прийшов на ЧСЗ», - зазначила В.Семенюк.

За її словами, парламентська комісія взяла на контроль питання про ЧСЗ і ФДМ повинен розірвати угоду з інвестором і повернути підприємство у власність держави.

«Інвестор ЧСЗ не погасив боргів із зарплатні, перед бюджетом і юридичними особами. Не почав виконувати зобов’язання з модернізації і реконструкції заводу», - зазначила В.Семенюк.

Глава контрольної комісії заявила, що в порядку контролю зажадає від ФДМ виконати вимоги комісії щодо ЧСЗ. За її словами ФДМ узяв відповідальність за свої дії й обіцяв, що інвестор виконає свої зобов’язання.

ФДМ має виправити ситуацію і розірвати договір купівлі-продажу з інвестором ЧСЗ.

Наприкінці липня на засіданні Миколаївської міської комісії з питань забезпечення своєчасної і повної виплати заробітної плати і погашення її заборгованості під головуванням мера Миколаєва Володимира Чайки була розглянута ситуація на ЧСЗ. За інформацією комісії, на ДАХК «ЧСЗ» заборгованість із зарплатні досягла 9,9 мільйона гривень.

Управління праці Миколаївського міськвиконкому, за інформацією начальника відділу трудових відносин міськради Олени Николаєвої, за підписом міського голови Володимира Чайки, звернулося у ФДМ до Михайла Чечетова у питанні виконання інвестором умов договору купівлі-продажу ДАХК «Чорноморський суднобудівний завод» і виступило з проханням ужити відповідних заходів.

90,25% акцій ЧСЗ володіє компанія «Миколаївська малотоннажна верф», що у минулому році купила пакет у ФДМ на приватизаційному конкурсі і є інвестором ЧСЗ

9,64% акцій ЧСЗ належить Фондові державного майна.

2003 рік Чорноморський суднобудівний завод (Миколаїв) закінчив зі збитками 20,475 млн. гривень.

У 2003 році прибутки заводу скоротилися на 16,5% або на 23,912 млн. гривень у порівнянні з 2002 роком до 121,085 млн. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus