УКРАЇНА

01:19

26.05

Влада

Опозиція святкує перемогу

0

Опозиція вважає перемогою студентів скасування президентом Леонідом Кучмою свого указу про об’єднання трьох сумських вишів у Сумський національний університет.

Коментуючи скасування указу, лідер блоку «Наша Україна», кандидат в президенти Віктор Ющенко назвав це «перемогою сумських студентів, всього українського суспільства, перемогою здорового глузду». Він також висловив «захоплення мужністю сумських студентів, котрі продемонстрували всій Україні, що вони можуть відстояти свою позицію і захистити свої права». «Це прекрасний приклад того, що коли ми разом, ми змусимо владу прислухатися до слова народу», - наголосив лідер «Нашої України».

Один з лідерів коаліції «Сила народу» Юлія Тимошенко привітала студентів Сум «з перемогою у протистоянні з владою». «Ми разом з вами святкуємо хай і невеликий, але дуже важливий успіх, як прелюдію великої перемоги в боротьбі за нове життя в Україні», - наголосила Тимошенко. На її думку, указ Кучми про виконання вимог студентів – це «капітуляція збанкрутілої влади перед усією демократичною громадськістю».

Лідер Компартії Петро Симоненко, коментуючи скасування указу президента про об’єднання сумських вишів, наголосив, що «комуністи доклали всіх зусиль і домоглися того, щоб указ, який обмежує права студентів і викладачів, було скасовано». Він також закликав «провести ретельне розслідування» подій «із притягненням усіх винних до кримінальної і адміністративної відповідальності».

Як повідомлялося, президент Леонід Кучма скасував указ від 20 квітня про об’єднання трьох сумських вишів в один Сумський національний університет. Як повідомила прес-служба глави держави, це рішення було прийняте з метою дати можливість і час для пошуку компромісу усім сторонам конфлікту навколо створення Сумського національного університету.

За матеріалами прес-служб «Нашої України», БЮТ і КПУ

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus