УКРАЇНА

16:27

22.05

Влада

Щербань заявив про можливий розрив з «Нашою Україною»

0

Лідер Ліберальної партії України (ЛПУ) Володимир Щербань заявив про фактичний розрив відносин партії з блоком «Наша Україна», у складі якого ЛПУ брала участь у парламентських виборах 2002 року, повідомляє ForUm.

Виступаючи в п’ятницю на 8-му з’їзді ЛПУ, який проходить у Києві, В.Щербань заявив, що його партія не має зворотного зв’язку з блоком і його штабом. «Думка ЛПУ не цікавить ні партнерів по блоку, ні його керівництво», проте дедалі частіше виникають непорозуміння між партіями-членами блоку на місцевому рівні, сказав він.

За його словами, ЛПУ «жодного разу не дозволила собі публічних обвинувачень на адресу партнерів по блоку і особливо лідерів блоку, однак від наших партнерів ми постійно отримуємо безпідставні обвинувачення у зраді спільним інтересам». «Ми ніколи не керувалися і не будемо керуватися принципом, який останнім часом панує в лавах прихильників Віктора Ющенка, «що вигідно фракції «Наша Україна» - вигідно українському народові», заявив В.Щербань.

Він також зазначив, що «події останнього часу не залишають жодних ілюзій щодо подальшої перспективи ЛПУ у складі блоку «Наша Україна».

В.Щербань також наголосив, що угода про створення блоку «Наша Україна» не передбачала висунення спільного кандидата на виборах президента, тому всі заяви «про самостійне ведення переговорного процесу з іншими політичними силами є безпідставними». «Це справа нашої партії, і ми обов’язково визначимося перед початком президентських виборів зі своєю кандидатурою на цю посаду, виходячи, насамперед, з державних інтересів і на підставі думки більшості обласних партійних організацій», - заявив лідер ЛПУ.

На парламентських виборах 2002 року Володимир Щербань займав 44-у позицію у виборчому списку блоку «Наша Україна». Після обрання до парламенту В.Щербань увійшов у фракцію «Наша Україна», однак залишив її за два тижні. Пізніше він був призначений головою Сумської обладміністрації, яку вже очолював до виборів. Його депутатські повноваження були достроково припинені у червні 2003 року.

Джерело: proUA

Теги:

Фото / Відео до матеріалу

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus