УКРАЇНА

01:14

26.05

Влада

Цибулько: Мою передмову надрукували не до тієї книги

0

Український письменник Володимир Цибулько готує судовий позов проти головного редактора газети «Київський телеграф» Володимира Скачка, якого він звинувачує у порушенні авторського права. Про це повідомляє «Телекритика».

Приводом для судового позову стала презентована у понеділок Скачком книга «Журналист против «мессии». Фрагменты невосприятия», передмову до якої нібито написав письменник Володимир Цибулько. Однак, як стверджує сам Цибулько, він готував передмову для іншої книги.

«Це інакше як скотство не називають, тому-що мова була про іншу книжку. Там навіть видно, що передмова не корелює із контекстом. Взагалі, я ж не ідіот, щоб писати вступне слово до книги, де мене обзивають нашистом. Є якесь авторське право, якісь людські стосунки. Це зроблено дуже неетично і брудно», - сказав Цибулько.

Він також зазначив, що публікація передмови в книзі Скачка шкодить його репутації і зараз він готує судовий позов до Володимира Скачка про порушення авторських прав.

У книжці «Журналист против «мессии». Фрагменты невосприятия» Скачко упорядкував сатиричні твори та публіцистичні статті, здебільшого авторські, які висміюють та критикують діяльність нинішньої опозиції. Особливу увагу він приділив висвітленню політичної діяльності лідера блоку „Наша Україна” Віктора Ющенка. При цьому Скачко відверто наголошує, що має особисту неприязнь до Ющенка. На презентації книги, яка відбулась у понеділок, 9 серпня, автор окремо згадав про вступне слово до книги, яке, начебто, написав відомий політтехнолог і письменник Володимир Цибулько.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus