УКРАЇНА

16:50

22.05

Влада

ЛПУ приєдналася до коаліції демсил

0

Восьмий з’їзд Ліберальної партії України ухвалив рішення про приєднання до коаліції демократичних сил. Про це йдеться в резолюції, ухваленій на з’їзді в п’ятницю в Києві. Водночас з’їзд не ухвалив рішення про вихід із блоку «Наша Україна», передає «Интерфакс-Украина».

«Ми входили до блоку «Наша Україна» тільки для участі у виборах до парламенту 2002 року, і угода про це на сьогодні закінчилося», - заявив лідер партії Володимир Щербань. Дане рішення викликало широку дискусію на з’їзді.

Зокрема, перший заступник голови ЛПУ Микола Жулинський заявив, що він проти рішення вступити в демкоалицію і не голосуватиме за нього. Він наголосив, що це рішення практично є рішенням про вихід із блоку «Наша Україна». «Я був і залишуся в блоці «Наша Україна» і не буду змінювати своїх поглядів залежно від кон’юнктури», - заявив М.Жулинський.

Низка делегатів пропонували не приймати жодних рішень до наступного з’їзду, на якому буде висуватися конкретна кандидатура в президенти. Крім того, пропонувалося, щоб партія самостійно йшла на президентські вибори, висунувши кандидатом В.Щербаня. З’їзд переобирав В.Щербаня головою і М.Жулинського його першим заступником. При цьому кандидатуру М.Жулинського запропонував лідер партії.

З’їзд також прийняв резолюцію, у якій підтримав проведення політичної реформи в країні.

Як повідомлялося, у лютому лідери парламентських політичних партій, депутатських фракцій і груп більшості Верховної Рада підписали в Києві угоду про створення Широкої демократичної коаліції.

Документ підписали лідер Партії регіонів, прем’єр Віктор Янукович, керівник фракції «Регіони України» Раїса Богатирьова, лідер Аграрної партії Іван Кириленко, керівник фракції АПУ Катерина Ващук, лідер НДП Валерій Пустовойтенко, лідер ПППУ Анатолій Кінах, Лідер партії «Трудова Україна» Сергій Тигипко, керівник фракції партій ППУ і «Трудової України» Ігор Шаров, лідер СДПУ(о) Віктор Медведчук, керівник фракції СДПУ(о) Леонід Кравчук, керівник депутатської групи «Демініціативи» Степан Гавриш, керівник депутатської групи «Народний Вибір» Микола Гапочка, керівник депутатської групи «Народовладдя» Богдан Губський.

Пізніше до угоди приєдналося народно-демократичне об’єднання «Нова Україна».

  Посилання за темою:  

» Новини: Щербань заявив про можливий розрив з «Нашою Україною»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus