УКРАЇНА

04:23

21.05

Влада

Сумські студенти продовжать похід на Київ

0

Сумські студенти, незважаючи на скасування Указу Президента про створення на базі трьох вишів Сумського національного університету, поки не мають наміру припиняти свою акцію протесту і піший похід на Київ. Про це в інтерв’ю «proUA» повідомила керівник інформцентру студентського опору Олександра Веснич.

За словами Веснич, студенти трьох сумських вишів хочуть отримати гарантії особистої безпеки всім учасникам пішого походу і акції протесту. Крім того, ще однією вимогою студентів є незмінність статусу трьох сумських вишів.

Вона також відзначила, що в середу учасники пішого походу планують провести студентське віче, на якому обговорюватимуться подальші дії студентів. Не виключається також, що обговорюватиметься питання про можливість висунення вимоги відставки ректора Аграрного університету Сум Олександра Царенка. Веснич наголосила, що в пішому поході беруть участь також студенти Аграрного університету, які «протестують проти сваволі, що її чинить ректор Царенко».

Наразі учасники пішого походу розбили наметове містечко біля Пирятина (Полтавська обл.). За словами Веснич, у пішому поході беруть участь від 80 до 100 осіб.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus