УКРАЇНА

18:40

25.06

Влада

Ющенко і Янукович – найбільш чесні та найбільш корумповані

0

Чесність та некорумпованість кандидата практично не впливатиме на вибір виборців голосувати за того, чи за іншого кандидата. Лідери перегонів і Ющенко, і Янукович посідають перші місця як в рейтингу найбільш чесних, так і найбільш корумпованих політиків. Про це заявив керівник соціологічної фірми “Юкрейніан соціолоджі сервіс”, повідомив кореспондент «proUA».

За результатами проведеного в липні опитування “Кандидати-2004”, за двома показниками позитивного іміджу (успішність у поліпшенні умов життя українців і чесність, некорумпованість) лідирує Віктор Ющенко – 25,7% і 21,8% відповідно по кожному з показників. Віктора Януковича вважають успішним 17,6%, а чесним, некорумпованим – 10,4%.

О.Мороза, П.Симоненка, А.Кінаха і Н.Вітренко загалом значно менша кількість опитаних назвала чесними і некорумпованими, однак такими їх вважає весь їхній електорат, а ось серед виборців Януковича таких тільки половина, а серед виборців Ющенка – дві третини.

Що стосується негативного іміджу цих кандидатів, то серед лідерів знову ж таки опиняються Ющенко і Янукович. А от О.Мороза, П.Симоненка, А.Кінаха і Н.Вітренко корумпованими вважають від десятих частки відсотка до 4%. Водночас це не призводить до зростання їх рейтингів.

Вишняк пояснив таку особливість тим, що некорумпованість політика в громадській думці не є достатньою підставою для того, щоб його обрали президентом, тут спрацьовують інші причини вибору – “крав, але щось робив”, “прихватизував”, але має шанси на перемогу”. На думку соціолога, це також свідчить про те, що брудні технології під час нинішніх виборів не матимуть успіху, натомість для зростання рейтингу потрібно застосовувати позитивні технології агітації.

Серед різних чинників, які впливатимуть на електоральний вибір найбільшу вагу матимуть успіхи кандидата у поліпшенні умов життя громадян, меншу вагу матиме чесність та некорумпованість кандидата, значно менший вплив матиме ідеологія та рівень корумпованості оточення кандидата.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus