УКРАЇНА

10:10

10.12

Влада

Тягнибок просить Генпрокуратуру покарати «Інтер»

0

Народний депутат Олег Тягнибок збирається зробити подання до Генпрокуратури на телеканал «Інтер». Він звинувачує телеканал у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі і злочинній фальсифікації його слів. Про це повідомляє «Українська правда» .

«Канал повністю спотворив зміст мого виступу на горі Яворина. Прокуратурою не враховано повний текст виступу, який я їм надав», - підкреслив Тягнибок.

Народний депутат проводить аналогію з ситуацією навколо газети «Сільські Вісті», зазначаючи, що там до кримінальної відповідальності притягнули не авторів статті, а безпосередньо засіб масової інформації, який розтиражував цю статтю.

Він також вважає, що кримінальну справу проти нього відкрили з порушенням процесуального законодавства. «Попередньо Генпрокуратура повідомляла, що проводитиметься дослідча перевірка: я мав дати пояснення і на основі цих пояснень мало прийматися рішення, чи відкривати проти мене кримінальну справу», - розповів Тягнибок.

Урядовою телеграмою його викликали на розмову з прокурором Івано-Франківської області Юрченком на 2 серпня. Коли Тягнибок прибув на зустріч, він був здивований, що кримінальну справу проти нього порушили ще 30 липня. «Без розмови зі мною, без проведення дослідчої перевірки», - підкреслив він.

На думку народного депутата, цей факт доводить, що відкрита кримінальна справа носить характер політичного замовлення.

Щодо надання дозволу парламенту на притягнення Тягнибока до кримінальної відповідальності, він заявив, що зняв з себе депутатську недоторканість це у травні 1998 року. «Тому мені не потрібно ховатися від прокуратури за спиною Верховної Ради. Я не боюся ні прокуратури, ні тих судів, і не збираюся ставати на коліна перед будь-якими окупантами та мафією, які нищать Україну», - заявив Тягнибок.

Нагадаємо, що липневий виступ депутата на горі Яворина був кваліфікований як ксенофобський. Як результат – Тягнибока виключили з фракції «Наша Україна». Згідно з відеорядом на телеканалі «Інтер», у своєму виступі на горі Яворина Тягнибок сказав наступне: «Вони не боялися, як i ми зараз не маємо боятися, вони взяли автомат на шию i пішли в тiї лiси, вони готувалися i боролися з москалями, боролися з нiмцями, боролися з жидвою i з iншою нечистю, яка хотiла забрати в нас нашу українську державу… Треба вiддати Україну, нарештi, українцям. Отi молодi люди, i ви, сивочолi, оце є та сумiш, якої найбiльше боїться москальско-жидiвська мафія, яка сьогоднi керує в Українi».

30 липня прокуратура Івано-Франківської області порушила кримінальну справу проти народного депутата Олега Тягнибока за розпалювання національної ворожнечі та приниження національної честі і гідності.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus