УКРАЇНА

16:45

23.04

Влада

Кучма скасував створення Сумського національного університету

0

Президент Леонід Кучма скасував указ від 20 квітня про об’єднання трьох сумських вишів в один Сумський національний університет. Про це повідомляє прес-служба президента.

Документ виданий з метою дати можливість і час для пошуку компромісу усім сторонам конфлікту навколо створення Сумського національного університету, повідомляє прес-служба президента.

Глава держави вважає, що це особливо необхідно сьогодні, напередодні президентських виборів. На його думку, існують окремі кандидати на посаду президента, які намагаються використовувати ситуацію навколо сумських подій у своїй передвиборній кампанії.

«Вони підбивають обидві сторони, каламутять воду, у якій ловлять свою політичну рибу. Потрібно вміти домовлятися. Українці показали за 13 років своєї незалежності, що вміють домовлятися між собою чи не краще від усіх на пострадянському просторі», - наголосив Кучма.

Указом Кабінету Міністрів доручається привести свої рішення і забезпечити приведення рішень міністерств, інших центральних органів виконавчої влади у відповідність з цим указом.

Нагадаємо, у квітні 2004 року президент Леонід Кучма доручив Кабінету Міністрів створити Сумський національний університет на базі Сумського національного аграрного університету, Сумського державного університету і Сумського державного педагогічного університету ім. А.Макаренка.

22 червня Міносвіти призначило виконуючим обов’язки ректора СНУ депутата Верховної Ради, представника СДПУ(о) Олександра Царенка.

З 28 червня сумські студенти, протестуючи проти об’єднання вишів, розбили в Сумах наметове містечко. 1 серпня студенти заявили про свій намір йти пішим походом на Київ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus