УКРАЇНА

14:48

26.05

Влада

Мінагрополітики зупинило роботу двох бірж за порушення

0

Міністерство аграрної політики призупинило роботу Універсальної товарної біржі «Укрресурс» (Київ) і Української універсальної біржі (Полтава). Про це повідомляють «Українські Новини».

Згідно з наказом Мінагрополітики, роботу біржі «Укрресурс» призупинено на 20 днів, Української універсальної біржі – на 15 днів.

Роботу універсальної товарної біржі «Укрресурс» було призупинено за несвоєчасну і неповну подачу інформації про результати біржових торгів сільськогосподарською продукцією та за порушення умов надання біржі висновку відповідності.

Роботу Української універсальної біржі було призупинено через кількаразові порушення порядку подачі висновку про відповідність біржі вимогам у частині надання послуг з укладення і реєстрації договорів купівлі-продажу сільгосппродукції і продовольства для державних і регіональних потреб, а також у зв’язку з невідповідністю установчих документів біржі вимогам Закону «Про товарну біржу».

Мінагрополітики зобов‘язало Департамент формування і функціонування аграрного ринку після усунення біржами зазначених зауважень організувати перевірку їх діяльності.

Наказом також передбачено, що у випадку несвоєчасної подачі інформації про результати біржових торгів сільгосппродукцією або формування її не в повному обсязі, а також інших порушень правил біржової торгівлі іншими акредитованими товарними біржами їхню роботу також буде призупинено.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus