УКРАЇНА

20:12

22.06

Влада

Міліція Полтавщини полює на молодь

0

Учасники студентської акції протесту, які пішою ходою ідуть на Київ, прийняли рішення додати до вимог акції звільнення з посади голови Сумської облдержадміністрації Володимира Щербаня та начальника УМВС в Сумській області Миколи Плєханова, а також оголосити акцію всеукраїнською. Про це «proUA» повідомили в інформцентрі Студентського спротиву.

«Таким чином, на них (учасників акції) вже навіть формально не розповсюджується протизаконне рішення Роменського суду. Але студенти наразі не мають впевненості у тому, що подібне рішення не буде прийнято та застосовано на Полтавщині», - повідомляють в інформцентрі.

Учасники пішого походу зазначають, що на фоні загалом толерантного ставлення полтавської міліції до походу, все ж таки доводиться говорити про те, що численні сили міліції області кинуті на операцію «Студент». «Можна вже зараз констатувати аналогічність дій полтавської міліції до методів київської міліції від 9 березня 2001 року: на території області затримують осіб 18-20-річного віку, використовують методи морального та фізичного тиску, забирають гроші та мобільні телефони та намагаються відправити подалі від демонстрантів» - зазначає інформцентр Студентського спротиву.

Крім того, там повідомили, що увечері 9 серпня учасникам пішого походу, які вийшли з Сум, рознесли повістки до міліції. Зокрема, одному з організаторів акції протесту Олегу Медуниці додому доставлено дві повістки: на 9.00 в Ковпаківський райвідділ міліції Сум, і відразу ж на 11.00 - до Роменського райвідділу Ромен. «Наразі такі абсурдні засоби тиску на протестуючих викликають подив та посмішку, та вкотре свідчать про безпорадність влади», - зазначають в інформцентрі.

Інформцентр також повідомляє, що учасника акції Вячеслава Кобелякова виписали з Роменської лікарні. Нагадаємо, він потрапив до Роменської районної лікарні після того, як 6 серпня його разом з однією групою сумських студентів затримали та побили сумські правоохоронці на Полтавщині. Як відомо, у п’ятницю зранку міліція силою зупинила пішу ходу на Київ акції протесту сумських студентів. Понад тридцять осіб було затримано, однак протягом доби їх звільнили.

Студенти протестують проти об’єднання сумських вузів, після того як у квітні 2004 року президент Леонід Кучма доручив Кабінетові Міністрів створити Сумський національний університет на базі трьох вузів. 22 червня Міносвіти призначило виконуючим обов’язки ректора СНУ депутата Верховної Ради, представника СДПУ(о) Олександра Царенка.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus