УКРАЇНА

08:01

21.05

Влада

У Мінпаливенерго не впевнені, що ціни на бензин знизяться

0

Обсяг поставок російської нафти в Україну збільшиться у зв’язку зі скасуванням Росією ПДВ на експорт нафти в Україну, однак питання цін на нафтопродукти у зв’язку з цим залишається спірним. Таку думку висловив директор департаменту Мінпаливенерго Микола Євдощук, повідомляє «UA TODAY».

«Збільшиться ресурс, це повинно привести до зниження цін, однак на ціни впливає багато факторів. Але принаймні підстави для підвищення цін зникнуть», - сказав він.

Зокрема, за словами М.Євдощука, варто враховувати такий фактор, як рівень світових цін, - чим вони вищі, тим менше залишається ресурсу на російському ринку, де купують нафту українські НПЗ.

Директор департаменту висловив упевненість, що до початку наступного року залишаться чинними домовленості між урядом України і нафтовиками щодо граничних цін на деякі марки нафтопродуктів, що діють наразі. «У нафтовиків є запас міцності, щоб тримати ціну», - сказав він.

Нагадаємо, що Рада Федерації Росії схвалила закон, який встановлює з 1 січня 2005 року нульову ставку податку на додану вартість стосовно нафти, газового конденсату і природного газу, експортованих на території держав СНД.

Раніше українські виробники прогнозували 10%-не зниження цін на нафтопродукти у зв’язку зі скасуванням Росією ПДВ.

Зараз експорт нафти і газу в Росії обкладається ПДВ у розмірі 18%. Крім того, українські нафтові компанії платять аналогічний податок в Україні, внаслідок чого ця продукція обкладається ПДВ двічі - так званий «подвійний» ПДВ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus