УКРАЇНА

01:49

19.06

Влада

Савенко став генпродюсером Євробачення-2005

0

Президент Національної телекомпанії України Олександр Савенко затверджений генеральним продюсером пісенного конкурсу Євробачення-2005. Таке рішення прийняв Європейський союз мовників (ЄСМ), - повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Крім того, Савенко і керівник дирекції міжнародних відносин НТКУ Павло Грицак (виконавчий директор конкурсу) затверджені членами наглядової ради ЄСМ з питань конкурсу Євробачення.

Наглядова рада ЄСМ з питань цього конкурсу збиратиметься раз на два місяці для прийняття рішень з його організації та рішень з поточних питань. До складу ради входить 10 представників телекомпаній - членів ЄСМ, а також представників самого союзу.

Чергове засідання ради відбудеться 2-3 вересня. На ньому будуть прийняті рішення про місце проведення конкурсу, формат і дату його проведення, технічний супровід, фінансові аспекти. Передбачаються консультації з представниками компаній-партнерів щодо організації конкурсу Євробачення-2005.

16 серпня в Києві почне роботу експерт ЄСМ з питань конкурсу Тармо Крім, який, крім інших організаційних аспектів, вивчатиме технічні можливості потенційних місць проведення конкурсу для подальшого розгляду й ухвалення рішення наглядовою радою. Крім працюватиме з організаторами конкурсу до травня 2005 року.

Нагадаємо, що конкурс Євробачення проводиться в країні, яку представляв попередній його переможець. У 2004 році на Євробаченні перемогла українська співачка Руслана, і в 2005 році конкурс проводитиметься в Україні.

Членам робочої групи міжнародної комісії конкурсу Євробачення було запропоновано два місця для проведення в 2005 році конкурсу в Києві – культурно-дозвільний центр на лівому березі Дніпра в Києві поруч з Міжнародним виставковим центром, що споруджується, і Палац спорту.

Влада Києва вважає оптимальним місцем культурно-дозвільний центр на лівому березі Дніпра. Мер столиці Олександр Омельченко запевнив, що комплекс буде зданий в експлуатацію 1 березня 2005 року, після чого його можна буде укомплектувати всім необхідним устаткуванням.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus