УКРАЇНА

20:50

21.06

Влада

Міносвіти не виконуватиме вимоги сумських студентів

0

Сумські студенти, які йдуть пішим походом на Київ, заявили про намір подати позов на міністерство внутрішніх справ і оскаржити рішення Роменського суду щодо заборони влаштування пішої ходи до Києва. Тим часом у міністерстві освіти не розглядають можливість виконання студентських вимог, оскільки указ президента про злиття трьох сумських вузів вважають цілком законним. Про це повідомляє «Німецька хвиля».

Попри те, що близько півсотні студентів вже подолали половину відстані за маршрутом Суми-Київ, спротив виконанню їхніх вимог не зменшується. Міністерство науки та освіти називає реорганізацію трьох вузів в один адміністративною реформою, від якої не постраждає жоден студент.

Перший заступник директора департаменту вищої освіти Микола Хмелевський заявив, що міністерство взагалі не ставить питання про скасування президентського указу, оскільки не бачить у ньому протиправних намірів. Не входить у плани цього відомства й задоволення іншої вимоги студентів – звільнення з посади виконувача обов’язків ректора новоствореного вузу, члена фракції СДПУ(о) Олександра Царенка. Він є однопартійцем міністра освіти та науки Василя Кременя, що, на думку студентів, й стало реальною причиною об’єднання вищих навчальних закладів з метою концентрації влади.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus