УКРАЇНА

06:11

22.04

Влада

Металургам і заготівельникам металобрухту запропонували домовитися

0

Міністерство промислової політики пропонує металургійним підприємствам і заготівельникам брухту чорних металів підписати меморандум про співробітництво для стабілізації забезпечення металургів металобрухтом. Про це повідомляють «Українські Новини».

За словами представника Мінпромполітики, в основі меморандуму лежить принцип дотримання балансового розподілу металургійної сировини, зокрема металобрухту, відповідно до якого заготівельники брухту повинні в 2004 році поставити українським металургам 6,25 млн. тонн брухту.

Мінпромполітики також вирішило переглянути видачу ліцензій на експорт металобрухту компаніям, що не поставляли його на внутрішній ринок. «Тим, хто не працює на внутрішній ринок, ми експорт закриємо», - сказав представник міністерства.

Ліцензії на експорт металобрухту будуть узгоджуватися Мінпромполітики, виходячи зі співвідношення 80% – постачання на внутрішній ринок, а 20% – на експорт.

У першому півріччі 2004 року заготівля металобрухту в Україні збільшилася на 26,7% порівняно з аналогічним періодом минулого року - до 4,374 млн. тонн. При цьому постачання брухту металургам за цей період склало близько 3,3 млн. тонн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus