УКРАЇНА

06:42

27.05

Влада

Українці проти перевірок ЗМІ під час передвиборної кампанії

0

Більшість громадян України проти перевірок засобів масової інформації під час передвиборної кампанії. Про це свідчать дані соцопитування, проведеного Центром Разумкова з 4 по 10 березня в 118 населених пунктах країни. Про це повідомляє «Експерт-Центр».

Зі слів директора політико-правових програм Центру Ігоря Жданова, з точкою зору, що «у період проведення передвиборної кампанії необхідно заборонити контролюючим державним органам проводити фінансові перевірки та інші інспекційні дії щодо засобів масової інформації, тому що такі перевірки можуть бути прихованою формою тиску на ЗМІ» згодні 43,5% опитаних, не згодні - 20,3%, не цікавляться цим - 15,8%, не змогли відповісти - 20 % респондентів.

На думку І.Жданова, проблема перевірок контролюючими органами ЗМІ стоїть досить гостро і значна частина громадян розуміє її політичне підґрунтя. «Ми були кількаразовими свідками, коли за допомогою таких перевірок закривалися ЗМІ, що висловлювали альтернативну владі точку зору. Це дуже небезпечно, оскільки втягує органи державної влади в політичні процеси, порушує конституційні права громадян на свободу слова, негативно впливає на імідж України», - вважає політолог.

Як повідомлялося, Верховна Рада України 16 березня підтримала постанову, що встановлює мораторій на перевірки засобів масової інформації під час передвиборної кампанії.

Нагадаємо, що вибори президента відбудуться 31жовтня 2004 року.

  Посилання за темою:  

» Новини: Депутати не знають, як функціонуватиме насправді Постанова ВР про мораторій на перевірки ЗМІ

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus