УКРАЇНА

01:26

26.05

Влада

Симоненко проти гарантій екс-президентам

0

Лідер КПУ, кандидат у президенти Петро Симоненко заявив, що він «категорично проти всіляких додаткових гарантій екс-президентам». Про це повідомляє «УНІАН».

Симоненко переконаний, що кожен громадянин, кожен посадовець повинен нести відповідальність перед народом України за скоєні злочини. «Жодні гарантії не звільняють громадянина України, у тому числі й президента, від відповідальності за порушення Конституції і законів України», – сказав лідер комуністів.

Нагадаємо, що у Верховній Раді зареєстровані:

- проект закону про соціальні і правові гарантії президенту України, що припинив виконання повноважень, внесений Сергієм Ківаловим;

- проект закону про надання гарантій президенту України, що припинив здійснення своїх повноважень, а також членам його сім’ї, внесений народним депутатом Сергієм Терьохіним;

- проект закону про правові, соціальні та інші гарантії президенту України, який припинив виконання своїх повноважень, внесений народними депутатами України Валерієм Пустовойтенком, Сергієм Бондарчуком і Сергієм Бичковим.

Крім того, керівник фракції партії “Трудова Україна” Ігор Шаров підготував і найближчим часом планує зареєструвати в парламенті законопроект “Про гарантії президенту України, який припинив виконання своїх повноважень”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus