УКРАЇНА

12:34

20.06

Влада

Щербань переконаний, що сумських студентів використовують

0

Сумський губернатор Володимир Щербань заявляє, що студентів, які протестують проти об’єднання трьох вузів в один, використовують «народні депутати».

В ефірі радио «Свобода» Щербань сказав: «У мене сидить зараз дівчина одна, студентка сидить тут, яка розповідає, що за гроші на (слово нерозбірливо) там ведуть агітацію про цю подію. Вона розповідає, як викладачі агітують за гроші, щоб іти разом, щоб дитина ця заробила 10-20 гривень, щоб вона пройшла цей кілометр чи два.

Скажіть, хіба це нормально? Хіба можна депутатам ВР використовувати так дітей, як щит перед собою? Ви розумієте, чи ні? Невже втягувати дітей, яким по 18 років в політику і розбори політичні, то скажіть мені, хіба це нормально, хіба є совість у цих нардепів?» – запитав Володимир Щербань.

За словами голови Сумської облдержадміністрації, народний депутат, «нашоукраїнець» В’ячеслав Кириленко йому повідомив, що студентам «кинули триазот у наметовий майданчик». «Я кажу йому, що він розумна людина не розуміє, що невже влада, чи хтось інший із тих, хто сьогодні за створення університету буде кидати на для того, щоб на нього показали пальцем? Шановні, це ви робите все самі, і шибки б’єте у своїх студентів, самі б’єте, той же В’ячеслав. “Я?”, - питає він. Кажу, що не він б’є, а та група людей, яка є там, яка була затримана в неділю минулу, коли там були із Хмельницька, і з Черкас, і з Києва, і з Броварів, і з Донецької області, і з Конотопа, і ще з інших областей були УНА-УНСО, ті, хто мають досвід», - сказав Щербань.

Він також запитав – чи є чесною боротьба «якщо в таборі, в наметовому містечку, їм крутили касети, робили інструктаж, як протидіяти владі».

«Є у вас свої думки відносно університету, то, будь ласка, сідаймо за стіл переговорів», - закликав Щербань і додав, що існуючі недоліки «ми готові ліквідувати». «Ми перші в організації такого ВУЗу, єдині в державі, хто зробив цей перший крок і це треба робити», - сказав голова Сумської ОДА.

Володимир Щербань також розповів про те, як умовляв студентів не йти далі на Київ. «Я казав жіночкам цим, щоб вони сідали в машину і їхали додому. Я кажу, що давайте створимо батьківський комітет, створимо комісію, куди ввійде і влада і ви, як батьки, і перевірите все самі, щоб ви переконалися, чи правильно там робиться чи ні. Я декілька разів зустрічався з ректоратами трьох вузів, з викладачами зустрічався, профспілками. Студенти, які хотіли зі мною зустрічатись, то вони зустрічались», - сказав губернатор Сумщини.

Володимир Щербань також переконаний, що об’єднання ВУЗів є правильною дією. «Це сучасний ВУЗ, в якому буде значно якісніше навчання. Що прийнято студентів в цьому році на 580 чоловік більше в цілому в національний університет, ніж в минулому у всіх трьох університетах. Що сьогодні вже ремонтуються гуртожитки. Що готуються до навчального року. Що всі викладачі працюють так, як вони працювали. По студентам нема заперечень», - сказав Володимир Щербань в ефірі радіо «Свобода».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus