УКРАЇНА

23:14

19.06

Влада

МВС стверджує, що студенти порушили закон

0

Міністерство внутрішніх справ України заявляє, що дії співробітників міліції стосовно сумських студентів, яких сьогодні було затримано вранці у Сумській області, є законними. Крім того, міліція пропонує суду притягти до адміністративної відповідальності 32 учасників пішої ходи на Київ. Про це йдеться в заяві прес-служби МВС, повідомляють «Українські Новини».

У повідомленні МВС зазначено, що, незважаючи на попередження з боку місцевої влади і міліції про те, що учасники акції мають завчасно попередити місцеву владу про проведення масової акції, її учасники на чолі з керівником Союзу української молоді Олегом Медуницею продовжили ходу на Київ, пройшли вулицями міста Ромни і намагалися провести мітинг і кілька масових акцій.

Роменський місцевий суд розглянув заяву Сумської облдержадміністрації, яка просила обмежити проведення цієї акції, і заборонив проведення походу за маршрутом Суми-Ромни-Київ. У той же день держвиконавець відкрив виконавче провадження про заборону проведення походу на Київ і цей документ у 20:00 був вручений Медуниці, але той відмовився припинити акцію, - сказано в заяві МВС.

За даними міністерства, о 7:30 ранку начальник Роменського райвідділу міліції повторно попередив Медуницю про неприпустимість подальшого порушення закону та ігнорування рішення суду, і попередив, що у разі, якщо він продовжить чинити протиправні дії, то його буде притягнуто до відповідальності. Учасники акції відмовилися виконувати рішення суду і близько 8 ранку продовжили рух на Київ.

МВС заявляє, що з метою припинення протиправних дій учасників акції, більшість з якої є жителями Львівської і Тернопільської областей, і встановлення їхніх осіб, співробітники міліції доставили їх до Роменського і Недригайлівського райвідділу міліції.

У повідомленні МВС нічого не сказано про застосування міліцією сили і побиття студентів, у чому звинувачують міліцію самі студенти.

У повідомленні також нічого не сказано про затримання міліцією депутата Верховної Ради В’ячеслава Кириленка.

«На місці події були також народні депутати України В’ячеслав Кириленко і Павло Качур», - зазначено в повідомленні МВС.

Як повідомлялися, сьогодні вранці міліціонери затримали групу студентів, що на знак протесту проти об’єднання 3 сумських вузів йшли пішою ходою на Київ. Разом зі студентами міліція також затримала депутата Верховної Ради В’ячеслава Кириленка, але потім відпустила.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus