УКРАЇНА

18:31

22.05

Влада

Українцям пояснять, що таке законодавство про вибори

0

Протягом 2004 року Всеукраїнська міжвідомча методично-координаційна рада з питань правової освіти (ВМКМР) проводитиме серед населення роз’яснювальну роботу з питань виборчого законодавства. Про це сьогодні, 19 березня, заявив міністр юстиції України Олександр Лавринович.

Він зазначив, що Державному комітету телебачення і радіомовлення та Міністерству культури і мистецтв рекомендовано організувати протягом року семінари та конференції для працівників засобів масової інформації, на яких будуть роз’яснені питання реалізації та застосування виборчого законодавства в Україні. Результатом таких заходів має стати випуск спеціальних радіо та телепередач задля роз’яснення виборчого законодавства населенню, повідомляє прес-служба Мінюсту.

Крім того, територіальним управлінням юстиції рекомендовано протягом 2004 року провести у регіонах низку заходів, спрямованих на роз’яснення громадянам України законодавства про вибори Президента України. Управління юстиції мають забезпечити висвітлення цих питань у ЗМІ.

О.Лавринович зазначив, що минулого року в Україні було проведено близько 48 тис. правоосвітніх заходів, якими охоплено понад 18 млн. громадян. Напередодні виборів Президента України, зазначив він, “є доцільність інтенсифікувати правороз’яснювальну роботу серед населення”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus