УКРАЇНА

12:31

20.06

Влада

Міліція продовжує переслідувати студентів

0

Ще 15 сумських студентів і активістів руху «Чиста Україна» затримали і відправили в камеру попередньої затримання міста Недригайлова. Про це повідомляє прес-реліз руху «Чиста Україна», пише «Українська правда» .

Під час нальоту на табір студентів співробітники міліції затримали також народного депутата В’ячеслава Кириленка, помічників народних депутатів Андрія Шкіля, Йосипа Вінського, Юрія Луценка та одного журналіста.

Затримані входили в групу, якій вдалося втекти від ранкового нальоту міліціонерів на табір піших демонстрантів. Цей наліт стався відразу після того, як табір відвідав губернатор Сумщини Володимир Щербань.

За інформацією «Чистої України», при затриманні до студентів застосовували грубу фізичну силу, їм не пояснювали причин затримання. Як повідомила прес-секретар студентського руху опору Олександра Веснич, одного із студентів госпіталізовано.

Оскільки зараз правоохоронці вимагають у студентів і активістів «Чистої України» пояснити свої дії, громадський рух нагадує, що «рух студентського опору проти незаконного об’єднання трьох сумських навчальних закладів пояснював свою позицію і коментував свої дії з часу підписання указу президента України про створення Сумського національного університету».

Громадський рух «Чиста Україна» закликав відповідні організації, кола і всіх громадян «протидіяти перетворенню міліції в інструмент грубого політичного тиску і «останню соломинку» агонізуючого режиму».

За непідтвердженою інформацією інформцентру студентського опору, «група з 30 студентів направляється лісами і полями до Лохвиці». Їх нібито намагається знайти і затримати сумський «Беркут». Інформцентр також повідомляє, що «актив студентського опору планує продовжувати похід, зібравши всі свої сили на Полтавщині».

Як повідомлялося, перед цим, близько сьомої години ранку в Роменському районі правоохоронці затримали близько 20 із 45 сумських студентів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus