УКРАЇНА

05:15

26.05

Влада

Президент вніс у ВР законопроект про легалізацію доходів

0

У Верховній Раді України зареєстровано проект закону про легалізацію доходів фізичних осіб, з яких не сплачені податки, збори (обов’язкові платежі) до бюджетів і державних цільових фондів.

Документ був внесений президентом країни Леонідом Кучмою і зареєстрований 19 березня, повідомляється на офіційному сайті парламенту. Тим часом текст документа наразі відсутній, передає ForUm.

Як повідомлялося, у щорічному посланні до парламенту Президент України пропонує Кабінетові Міністрів і Верховній Раді розглянути питання про проведення уже у 2004 році амністії громадян у зв’язку з легалізацією тіньових капіталів.

Незважаючи на те, що рівень тінізації економіки України знизився з 43,5% у 1997 році до 35% у 2003-му, сьогодні він значно вищий, ніж у країнах Центральної Європи. Одним з найнебезпечніших наслідків тінізації є її вплив на криміналізацію суспільства, сказано в посланні. «Зрозуміло, амністія не може розповсюджуватися на фінансові ресурси, отримані в результаті злочинів проти людини і безпеки держави, стосуватися осіб, відносно яких була порушена кримінальна справа, а також засуджених», - зазначається в документі.

  Посилання за темою:  

» Новини: Кучма пропонує провести амністію тіньових капіталів

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus