УКРАЇНА

11:04

24.05

Влада

Оператори не бачать причин для «мобільної революції»

0

Українські оператори мобільного зв’язку вважають невиправданими акції абонентів, спрямовані на скасування плати за з’єднання (ПЗЗ) і зниження тарифів на мобільний зв’язок. Про це повідомляє «UA TODAY».

Нагадаємо, у вересні в Україні планується провести акцію “Мобільна революція”, направлену проти високих тарифів на послуги мобільного зв’язку.

«Я не бачу причин для ...акції «Мобільна революція"», - сказав генеральний директор оператора мобільного стільникового зв’язку компанії UMC Ерік Франке. На його думку, сьогодні в Україні, яка має менше ніж 10 млн. мобільних абонентів, існує розумний баланс між тарифами і інтересами операторів, які вкладають серйозні кошти в розвиток мережі. «До речі, тарифи у нас менші, ніж в Росії. Тому не бачу сенсу цієї акції», - наголосив Франке. Він вважає, що кількість абонентів компанії підтверджує, що споживачі задоволені вартістю і якістю її послуг зв’язку.

Франке також відзначив, що сьогодні мобільний зв’язок в Україні перебуває на тому етапі, коли рівень його проникнення дуже низький і при цьому операторам доводиться багато вкладати в розвиток мереж. «В Україні інші правила, ніж в Європі та в інших країнах. Ми дуже багато будуємо, щороку ми будуємо на суму понад 250 млн. доларів», - зазначив він.

На думку прес-служби іншого оператора мобільного зв’язку – компанії «Голден Телеком», зростання кількості мобільних абонентів в Україні свідчить про те, що тарифи операторів (на поточному етапі економічного розвитку України) є для користувачів більш ніж прийнятними.

Своєю чергою директор з маркетингу компанії «Київстар» Гаррет Джонстон зазначив, що якщо порівнювати Україну з іншими країнами за розміром території, що покривається оператором, рівнем його доходів і витрат, а також рівнем проникнення мобільного зв’язку, то українські тарифи будуть навіть нижчими. «Сьогодні ми створюємо місткість (мережі) на майбутнє, яка зараз не використовується», - додав він.

На його думку, завдяки високій конкуренції, що існує сьогодні між операторами, тарифи уже знизилися, і вони будуть знижуватися й надалі відповідно до рівня рентабельності.

На думку Джонстона, провідні оператори найближчим часом не скасують плату за з’єднання. «Я думаю, ПЗЗ ще довго буде», - сказав він.

Як повідомлялося, у вересні в Україні планується провести акцію «Мобільна революція». Активісти «революції» - двоє студентів Житомирського університету – закликали абонентів 1 вересня 2004 року на 2 години (з 12:00 до 14:00) відключити свої мобільні телефони, аби в такий спосіб висловити свій протест операторам проти високих тарифів і плати за з’єднання. Вони сподіваються, що фінансові втрати змусять вітчизняних операторів зв’язку знизити ціни.

Акція “Мобільна революція” задумана за прикладом італійської акції протесту проти завищених цін на мобільний зв’язок. Італійці домоглися зниження вартості цих послуг. За підрахунками аналітиків, збитки італійських операторів за дві години мовчання телефонів становили 500 млн. євро.

На території СНД Україна буде першою країною, що намагатиметься примусити операторів знизити ціни на послуги мобільного зв’язку цивілізованими методами.

В Україні послуги мобільного стільникового зв’язку надають 4 оператори: UMC - у стандартах GSM-900/1800 і NMT-450і, «Київстар GSM» (GSM-900/1800), Golden Telecom (GSM-1800) і WellCOM (GSM-900).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus