УКРАЇНА

00:30

21.05

Влада

ООН допоможе Україні узгодити національне законодавство з міжнародними антитерористичними конвенціями

0

Антитерористичний підрозділ Управління ООН з наркотиків і злочинності готовий надати Україні допомогу в аналізі та узгодженні національного законодавства з положеннями міжнародних антитерористичних конвенцій і протоколів. Про це було заявлено в ході зустрічі офіцера Антитерористичного підрозділу ООН Долгор Солонго з представниками Міністерства юстиції України, що відбулася 18 березня 2004 року в Києві, повідомляє «LIGA ONLINE».

Як повідомила учасниця зустрічі, директор Департаменту міжнародного права Мін’юсту України Олена Зеркаль, Д.Солонго приїхав в Україну на прохання українського уряду. До компетенції Антитерористичного підрозділу Управління ООН з наркотиків і злочинності відносяться питання приєднання до універсальних протоколів і конвенцій ООН, учасницею яких є також Україна.

У ході зустрічі сторони обговорили шляхи удосконалення національного антитерористичного і кримінального законодавства - Карного кодексу, Закону України «Про боротьбу з тероризмом» тощо. Учасники зустрічі також відзначали можливість проведення Антитерористичним підрозділом ООН експертизи Закону України «Про боротьбу з тероризмом», а також наступної адаптації до цього закону Карного кодексу України.

Пропозиції України стосовно зазначених питань, а також з приводу співробітництва та обміну досвідом у цій сфері будуть представлені під час Міжнародної Конференції з питань боротьби з тероризмом, яка починає свою роботу сьогодні, 19 березня 2004 року, у Києві.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus