УКРАЇНА

09:52

22.01

Влада

КС відмовився слухати виступ народного депутата російською мовою

0

Конституційний суд України відмовився заслуховувати виступ представника Верховної Ради, народного депутата від СПУ Сергія Матвієнкова російською мовою, повідомляє РБК-Украина.

Пояснюючи свою позицію, чому він виступає російською мовою, Матвієнков зокрема відзначив, що в його виступі є багато технічних термінів, які для нього краще вживати російською мовою. Проте судді заявили, що судочинство згідно із законодавством повинне вестися державною мовою або будь-якою іншою мовою через перекладача.

З огляду на те, що перекладач не був заявлений жодною із сторін, суд зобов’язав доповідача перекласти свій виступ державною мовою. Після обіду суд буде готовий заслуховувати виступ Матвієнкова державною мовою.

Нагадаємо, сьогодні КС почав розгляд справи за конституційним поданням 47 депутатів Верховної Ради з приводу відповідності конституційності закону України «Про особливості приватизації пакету акцій, який належить державі в статутному фонді відкритого акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча». Позивачі в своєму поданні просять КС визнати неконституційним цей закон в цілому, оскільки, на їхню думку, цей закон обмежує конституційні права громадян України на рівні права з приватизації державного майна.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus