УКРАЇНА

09:07

24.05

Влада

Україна рада скасуванню ПДВ на експорт нафти і газу з Росії

0

Україна позитивно сприйняла рішення Державної Думи Росії про скасування податку на додану вартість на експорт нафти і газу до країн СНД. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Кабміну

«Це надзвичайно позитивне рішення, що, безумовно додасть додаткової динаміки україно-російським торгово-економічним відносинам», сказав перший віце-прем’єр Микола Азаров. За його словами, таке рішення сприятиме зниженню цін на нафтопродукти в Україні. Він також відзначив, що це реальне впровадження в життя принципів, на яких базується проект створення Єдиного економічного простору.

Відповідно до ухваленого Держдумою законопроекту, з 1 січня 2005 року ПДВ за експорт російських нафти і газу стягуватиметься за принципом «країни призначення». Зараз Росія стягує ПДВ при експорті нафти і газу за ставкою 18%.

Росія оцінює збитки для свого бюджету від скасування ПДВ на експорт нафти і газу в країни СНД приблизно в 1 млрд. доларів щорічно, однак планує їх компенсувати збільшенням ставок податку на видобуток корисних копалин.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus