УКРАЇНА

02:17

25.05

Влада

Мороз: акцію сумських студентів політичною зробила влада

0

Демонстрація студентів у Сумах не мала ніякого відношення до виборів і передвиборчої шумихи, однак тепер - це подія загальнонаціонального масштабу. І політичний резонанс організувала сама влада. Про це йдеться у заяві кандидата в президенти Олександра Мороза, щодо акцій протесту сумських студентів.

Підсумовуючи свій візит до Сум кандидат в президенти заявив: „я не побачив серед протестуючих політтехнологів. Я не побачив там агітаторів. Там були просто діти, наші з вами юні співгромадяни, які наївно вірять, що в Україні діють демократичні закони, що у них є конституційні права. І ось цим дітям влада наказала «не заважати», а коли вони не підкорились, то їх просто побили і розігнали, а тепер навіть намагаються організувати кримінальне переслідування - прикритися видимістю законності. Я проти того, щоб до справи сумських студентів примішувалась політика. І я переконаний, що саме влада повинна зробити все, щоб уникнути конфлікту.”

В зв’язку з вищевикладеним Олександр Мороз заявив, що „влада повинна припинити будь-яке втручання в мирні акції протесту громадян, гарантовані Конституцією України. Влада повинна провести у найкоротший термін розслідування всіх обставин інциденту з розгоном наметового містечка студентів і дати оцінку так званим «доказам».

„У мене немає надії, що сумський губернатор Щербань задумається про моральну сторону свого наказу розігнати людей кийками. Я звертаюсь до співробітників правоохоронних органів: якщо ви думаєте, що право сили буде завжди підміняти закони України - то це не так. Режим «безпредєла» в Україні не вічний, не варто його підтримувати заради перемоги політиків з кримінальним минулим і сьогоденням. Краще подивіться в очі своїм дітям” – йдеться у заяві Олександра Мороза.

Коментуючи заяву керівника виборчого штабу кандидата в президенти Віктора Януковича Сергія Тігіпка про те, що акція студентів є політичною і студенти самі нариваються на міліційські кийки, Олександр Мороз відзначив, що Сергій Тігіпко повинен серйозно замислитись над тією відповідальністю, яка стоїть за його словами – „Сергій Леонідович, безумовно, розуміє, що таке формулювання в умовах авторитарної держави може стати наказом до дії. Це сигнал для місцевої влади - «вони самі нарвались». І влада посилює тиск на студентів. Надіюся, що Сергій Тігіпко знайде спосіб виправити дуже невдале висловлювання, яке можна розцінити як пряму погрозу. Сподіваюсь також, що кийки «Беркута» не стануть основною виборчою технологією Януковича”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus