УКРАЇНА

22:23

22.05

Влада

Сумські студенти спростовують закиди у співпраці з опозицією

0

Сумські студенти спростовують закиди Міністерства внутрішніх справ України про їхню співпрацю з опозицією. Про це йдеться у заяві Інформцентру студентського спротиву текст якої є у розпорядженні «proUA».

Документ розповсюдили у відповідь на вчорашню заяву Департаменту зв’язків з громадськістю МВС України, в якій стверджувалось, що акція сумських студентів була «заздалегідь спланована відомими політичними силами і передбачала обов’язкове залучення до таких заходів екстремістськи налаштованих осіб».

Рух опору сумських студентів заявляє, що студентська акція не може бути «заздалегідь спланованою» політиками, оскільки вона почалась ще на початку березня написанням відкритих листів Президенту та прем’єр-мiнiстру, збором пiдписiв серед студентів, а також розмовами з мiсцевими чиновниками щодо вирішення конфлікту.

«Хіба що ці «відомі політичні сили» - це Президент, який підписав Указ щодо утворення СНУ, Кабінет мiнiстрiв i МОН з вiдповiдними розпорядженнями» - говориться у заяві. Студенти наголошують, що діють в рамках Конституції, відстоюючи своє право на освіту. «I якщо ми i насмілились іти в піший похід до Києва - то тільки тому, що це наш шанс не дати зруйнувати наші університети», - наголошує Рух опору.

«Ми цілковито політично незаангажовані. Нас підтримують політичні партії, але ми їх не рекламуємо. Ми добиваємося своєї мети», – заявив один зі студентських лідерів Володимир Чепік в інтерв‘ю «Німецькій хвилі».

У заяві МВС також йшлося про те, що якісь екстремісти нібито «підбурили групу студентів на чергову авантюру – піший похід до Києва». Натомість самі студенти кажуть, що вони налякані тим, що їхню акцію впродовж останнього часу супроводжує легкове авто з міліцейськими номерами, а на дорозі до райцентру Ромни стоять ще кілька міліцейських машин. Студенти заявили, що від такої опіки вони не чекають нічого доброго. Тим часом акції на підтримку протесту сумських студентів пройшли цього тижня в кількох містах України, зокрема у Львові та Івано-Франківську.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus