УКРАЇНА

12:41

20.06

Влада

Акцію протесту сумських студентів підтримає СПУ

0

Соціалістична партія надасть матеріальну допомогу студентам Сумського державного університету, Сумського державного педагогічного університету ім. Макаренка та Сумського національного аграрного університету, які організували піший похід у Київ на знак протесту проти об’єднання вищих навчальних закладів у Сумський національний університет. Про це заявив лідер СПУ, кандидат у президенти Олександр Мороз, повідомляють «Українські Новини».

Мороз наголосив, що партія не надає цій допомозі політичного значення. Соціалісти також планують звернутися у міжнародні організації з проханням звернути увагу на події у Сумах. А у парламенті фракція СПУ ініціюватиме позбавлення депутатських повноважень виконуючого обов’язки ректора університету, депутата Олександра Царенка.

Нагадаємо, що 20 квітня цього року Президент зобов’язав Кабінет Міністрів утворити Сумський національний університет на базі трьох сумських університетів, що ліквідуються. Уряд своїм розпорядженням від 17 червня створив Сумський національний університет на базі Сумського національного аграрного університету, Сумського державного університету та Сумського державного педагогічного університету ім.А.Макаренка.

З 28 червня студенти, протестуючи проти об’єднання трьох вузів в один, організували наметове містечко. 1 серпня, коли студенти мали намір вирушити пішим ходом до Києва і оголосити про початок Всеукраїнської студентської акції непокори, наметове містечко було знесене, деякі студенти заарештовані, згодом їх відпустили.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus