УКРАЇНА

18:37

22.05

Влада

Український енергоринок буде кому координувати

0

Кабінет міністрів створив міжвідомчу комісію з координації роботи з реалізації Концепції функціонування і розвитку оптового ринку електричної енергії в Україні, сказано в постанові Кабміну від 17 березня.

Комісія створена як постійно діючий координаційно-дорадчий орган при Кабміні. Її очолив голова Національної комісії регулювання електроенергетики Юрій Продан, повідомляють «Українські Новини».

У комісію з 11 осіб входять заступ. міністра палива й енергетики Сергій Чех (заступ. голови комісії), директор підприємства «Енергоринок» Валерій Кальченко, заступ. міністра фінансів Вадим Копилов, член Національної комісії регулювання електроенергетики Василь Котко, директор «Укренерго» Володимир Лучников, голова правління «Днеіпргідроенерго» Семен Поташник.

До комісії також увійшли перший заступник міністра юстиції у зв’язках з Верховною Радою Василь Супрун, начальник управління Мінекономіки Дмитро Цехмістер, заступ. начальника управління Секретаріату Кабміну Віктор Чернишов, депутат Ради Володимир Бронников.

Цією же постановою Кабмін дозволила НКРЕ збільшити чисельність працівників з 296 до 311 осіб.

Як повідомляє «Главред», Кабмін у листопаді 2002 року схвалив Концепцію функціонування і розвитку оптового ринку електроенергії, що передбачає поетапний перехід на прямі договори між постачальниками і споживачами електроенергії протягом 5 років.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus