УКРАЇНА

21:28

25.05

Влада

Топ-менеджера ВАТ «Дніпропрес» звинуватили в одержанні хабара і відпустили?

0

УМВС України в Дніпропетровській області на вчорашній прес-конференції повідомило про затримання посадових осіб ВАТ «Дніпропрес» під час спроби одержання хабара у великому розмірі.

За інформацією Дніпропетровського «11канал», заступник начальника УБОЗ УМВС України в Дніпропетровській обл. підполковник міліції Ігор Дмитрієв повідомив про те, що під час одержання хабара затримані посадові особи відкритого акціонерного товариства «Дніпропрес": голова правління Сергій Воронін, генеральний і фінансовий директори, що хотіли одержати від одного з підприємців 260 тисяч доларів за першочергове право викупу відомчої бази відпочинку.

С.Воронін, призначений на цю посаду кілька місяців тому, планував одержати хабар за продаж дитячого садка і пансіонату «Сосновий бір» без оголошення тендера за ціною 1,1 млн. грн. Керівництво ВАТ вирішило продати зазначені об’єкти з метою погашення заборгованості із зарплати.

Передача грошей відбувалася в кабінеті генерального директора «Дніпропресу». На режимну територію цього підприємства потрапити не так просто. Тому в затриманні хабарників брав участь спецвідділ УБОЗ «Сокіл».

Під час огляду кабінету співробітники міліції знайшли гроші. Зараз триває слідство, а підозрюваних в одержанні хабара посадових осіб поки відпустили під підписку про невиїзд.

Відносно С.Вороніна Прокуратура м. Дніпропетровська 29 липня порушила кримінальну справу за ознаками ст.368 ч. III КК України за фактами одержання хабара в особливо великих розмірах.

С.Воронін, який раніше очолював АОА «Краматорський завод важкого машинобудування» і був звільнений з посади нібито через застосування схем виведення з підприємства прибутку, обвинувачення на свою адресу відкидає. Представникам правоохоронних органів він заявив, що отримані від продажу дитсадка і пансіонату гроші мав намір оприбуткувати через касу заводу.

Учасники конфліктної ситуації поки не коментують те, що сталось.

ВАТ «Дніпропрес» спеціалізується на виробництві устаткування і запчастин для газодобувної галузі, запчастин для металургійних заводів і ковальсько-пресових машин. Близько 83% продукції завод реалізує на внутрішньому ринку, близько 17% експортує в Росію, Узбекистан, Угорщину, Францію й інші країни. 2003 рік завод закінчив зі збитком 12,5 млн. гривень. ВАТ входить у зону впливу В.Новинського.

ВАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування» є одним з найбільших і найстарших у світі виробником важких і унікальних верстатів для обробки деталей обертання діаметром до 6000 мм і масою до 250 т.: токарських, вальцетокарних, колесотокарних, колесофрезерних тощо. 2002 рік завод закінчив з чистим прибутком 3,78 млн. гривень, збільшивши чистий доход на 63,6%, чи на 25,54 млн. гривень порівняно з 2001 роком до 65,715 млн. гривень. ВАТ входить у зону впливу ІСД.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus