УКРАЇНА

22:27

22.05

Влада

Коельо приїде на Львівський форум видавців у вересні

0

У вересні відомий бразильський письменник Пауло Коельо приїде до України на запрошення Львівського форуму видавців, повідомляє «Громадське радіо».

Як повідомила голова Форуму видавців Олександра Коваль, «Пауло Коельо прийняв наше запрошення і приїжджає. В нього буде вечір, в нього буде прес-конференція, він буде зустрічатися з читачами, підписувати книжки. Я вважаю, що це просто сенсація для України, тому що вперше така зірка світового книговидання приїжджає в Україну».

Цьогорічний, одинадцятий, форум відбудеться 16-19 вересня, як завжди, у Палаці Мистецтв.

Одна із особливостей цьогорічного форуму – це активна участь зарубіжних видавництв з Польщі та Росії, які підготували розлогу подієву програму. Польські презентації відбуватимуться в рамках Року Польщі в Україні. Росіяни фактично вперше цього року завітають на Львівський форум. У цьогорічного Форуму видавців є два гасла: “Книга – втілення майбутнього”, а інше – розпачливий заклик: “Люди, читайте!”. На думку пані Олександри, єдине, що може врятувати українських видавців – якщо люди нарешті почнуть читати.

Твори Пауло Коельо перекладені десятками мов. Роман “Алхімік” увійшов у десятку найпопулярніших творів минулого століття. Українською, завдяки перекладачу Віктору Морозову, можна прочитати кілька романів Коельо: “Алхімік”, “Чорт і панна Прим”, “Вероніка вирішує померти”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus