УКРАЇНА

09:49

21.05

Влада

Кучма піде, а євроінтеграція повинна залишитись

0

Віце-президент Європейського парламенту Януш Онишкєвіч вважає, що Польща й надалі повинна підтримувати західноєвропейську орієнтацію України. Про це він заявив, виступаючи на одній із польських радіостанцій, повідомляє «Німецька хвиля».

Зміну військової доктрини України він пов’язує з передвиборною боротьбою. «Незалежно від того, хто стане українським президентом, Польща і Україні повинні бути зацікавлені в прозахідній орієнтації Києва», - сказав Онишкєвіч. Він наголосив, що зміни нових акцентів у військовій доктрині та останнього повернення України в бік Росії не можна недооцінювати. Водночас він назвав ці факти елементом виборчої гри.

«Українські лідери приходять і знову йдуть, а у зв’язку з цим нам треба подбати, щоб Україна не загубила своєї прозахідної орієнтації», - сказав Онишкєвіч.

Онишкєвіч, колишній міністр оборони Польщі, водночас застеріг від виведення українського військового підрозділу з Іраку. Він вважає, що Польща повинна вивести свої війська з Іраку тоді, коли іракці будуть спроможні самі дбати про власну безпеку. Онишкєвіч сподівається також, що цю думку розділяє й Україна.

Він наголосив, що якби Київ вирішив забрати своїх солдатів з Іраку, це було б поганим сигналом для терористів.

Нагадаємо, відповідно до указу президента Леоніда Кучми від 15 липня з Військової доктрини України (затверджена указом 15 червня) виведено згадку про підготовку країни до повноправного членства в НАТО та ЄС, орієнтування на вступ до НАТО як пріоритет зовнішньої та внутрішньої політики країни.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus