УКРАЇНА

14:49

20.05

Влада

Кабмін упорядкував інтернет-ресурси

0

Кабінет Міністрів України своєю постановою затвердив положення про Національний реєстр електронних інформаційних ресурсів. Відповідно до документа, національний реєстр ведеться з метою запровадження єдиної системи обліку електронних інформаційних ресурсів, повідомляє «MIGnews.com.ua».

Замовником і власником національного реєстру є Держкомзв’язку, який на конкурсній основі визначає адміністратора реєстру. Адміністратор забезпечує функціонування реєстру, контролює доступ до його фондів, забезпечує його захист від несанкціонованого доступу, надає інформаційні послуги користувачам і методичну допомогу власникам ресурсів.

До реєстру включаються веб-сайти, бази даних і реєстри в електронній формі органів державної влади, органів місцевого самоврядування та інших юридичних осіб публічного права, доступ до яких здійснюється через телекомунікаційні мережі загального користування. При цьому визначено, що електронні ресурси приватної форми власності вносяться до реєстру на добровільних засадах. До реєстру не включаються ресурси, що містять державну таємницю, інформацію з обмеженим доступом та інформацію, поширення якої заборонене законодавством.

Для включення ресурсу до реєстру його власник протягом 30 днів після надання користувачам доступу до ресурсу подає адміністраторові реєстру заяву, у якій зазначає найменування ресурсу, його доменне ім’я та адресу електронної пошти, умови доступу, анотацію і ключові слова, мову, обсяг інформації в байтах, основні реквізити власника, основні реквізити розроблювача, дату надання користувачам доступу до ресурсу.

Адміністратор на підставі заяви подає пропозиції Держкомзв’язку про реєстрацію ресурсу, який протягом трьох днів має ухвалити рішення і видати свідоцтво про реєстрацію.

Видача свідоцтва та надання інших послуг є платними для всіх власників електронних інформаційних ресурсів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus