УКРАЇНА

02:19

28.05

Влада

«ПриватБанк» хоче компромісу у розв’язанні проблеми навколо МФС

0

«ПриватБанк» підтримує прагнення акціонерів ВАТ «Міжрегіональний фондовий союз» (МФС) і Асоціації українських банків (АУБ) знайти компромісне розв’язання проблемної ситуації, що склалася навколо діяльності МФС, і намітити конкретні кроки на шляху подолання кризи довіри між акціонерами МФС для нормалізації роботи цього інституту фондового ринку України, повідомляє «УНІАН».

Про це йдеться в заяві голови правління ЗАТ КБ «ПриватБанк» Олександра Дубілета, в якій він прокоментував підсумки наради акціонерів ВАТ «Міжрегіональний фондовий союз» і Асоціації українських банків, що відбулася 30 липня 2004 року.

О.Дубілет відзначив, що, завдяки ініціативам АУБ, акціонерам МФС вдалося «подолати певне протистояння і говорити не тільки про проблеми, а й реальні шляхи їх розв’язання». «Безперечним просуванням на шляху подолання кризи є ухвалення рішення про ротацію членів і керівників органів управління МФС, що дасть змогу надалі уникнути конфліктних ситуацій, пов’язаних з переобранням керівних органів МФС, дозволить усім його акціонерам на рівних правах брати участь в управлінні товариством», - відзначив О.Дубілет.

За словами голови правління, «ПриватБанк» вже не раз висловлював невдоволення ситуацією, що склалася сьогодні, коли представник одного акціонера тривалий час перебуває на чолі наглядової ради МФС і за повного сприяння правління МФС вдається до дій зі зриву зборів акціонерів, на яких планувалося обговорити принципи формування керівних органів і ряд інших важливих рішень». На думку О.Дубілета, також логічною є і необхідність заборонити суміщати посади керівників органів управління МФС і ПФТС, які зараз є основними елементами інфраструктури фондового ринку України.

«Сьогодні ми всі підійшли до розуміння важливості ухвалення подібних рішень, внесення до статуту МФС норми про ротацію членів і керівників органів управління МФС, розширення складу наглядової ради, чіткого закріплення норм із забезпечення участі в роботі наглядової ради МФС основних учасників фондового ринку», - вважає голова правління ПриватБанку.

Нагадаємо, що акціонери МФС вже двічі цього року не змогли провести загальних зборів акціонерів.

Намічені на 16 квітня збори не відбулися через те, що Українська міжбанківська валютна біржа (УМВБ), в будівлі якої вони мали проходити, відмовилася надати приміщення для їх проведення.

Заплановані на 25 червня ц.р. в Києві збори акціонерів ВАТ «МФС» також не відбулися. Відповідно до заяви ініціативної групи акціонерів ВАТ «МФС» - ЗАТ Комерційний банк «ПриватБанк» і ТОВ «Інвестиційна компанія «Бізнес-інвест», збори було зірвано у зв’язку з діями групи акціонерів, яка перешкоджала їх проведенню.

До порядку денного зборів було внесено питання про затвердження підсумків шостого випуску акцій і проведення сьомої емісії, що їх не вдалося розглянути на призначених на 16 квітня зборах. Відповідно до порядку денного, збори повинні були заслухати звіти наглядової ради і правління про результати фінансово-господарської діяльності за 2003 рік, звіт Ревізійної комісії і затвердження річного балансу товариства за 2003 рік. Збори також планували переобрати членів наглядової ради ВАТ «МФС», правління і ревізійної комісії МФС, раду учасників МФС.

Чергові збори акціонерів МФС призначено на 3 вересня ц.р.

МФС нещодавно достроково завершив розміщення акцій шостого випуску на номінальну суму 2 млн. 145,2 тис. грн. У результаті проведення додатковї емісії статутний фонд буде збільшено до 6 млн. 510 тис. грн.

ВАТ «МФС» створено в березні 1997 року, ліцензію депозитарію №1 одержало наприкінці того ж року. На початку листопада 2003 року Держкомісія з цінних паперів переоформила МФС дозвіл на здійснення професійної депозитарної діяльності депозитарію на новий трирічний термін.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus