УКРАЇНА

00:01

12.12

Влада

ТЕЦ можуть увійти до складу НАК «Енергокомпанія України»

0

Теплоелектроцентралі можуть увійти до складу національної акціонерної компанії «Енергетична компанія України», передає «Корреспондент.Net».

Змінений проект постанови Кабінету Міністрів про створення НАК «Енергетична компанія України» передбачає включення до складу компанії всіх належних державі ТЭЦ та їхніх часток. Цей проект підписали президент НАК Олег Дубина, глава Національної комісії регулювання електроенергетики Юрій Продан і екс-міністр палива та енергетики Сергій Єрмілов.

У попередньому варіанті до НАК пропонувалося включити лише кілька найбільших ТЕЦ. Крім того, компанію пропонується розширити за рахунок низки галузевих інститутів. Спочатку планувалося, що в статутний фонд НАК будуть передані пакети акцій обласних енергопостачальних компаній, частка держави в яких становить від 25% до 80%, генеруючі компанії, шість ТЕЦ, 100% акцій яких знаходиться в державній власності, а також держпідприємства НЕК «Укренерго» і «Укрінтеренерго».

Президент України 22 січня 2004 року підписав указ про заходи для підвищення ефективності керування електроенергетичним комплексом країни, який передбачає створення НАК «Енергетична компанія України», а потім призначив її президентом Олега Дубину.

Леонід Кучма зобов’язав уряд вжити заходів для створення такої НАК, затвердити статут компанії та забезпечити формування її статутного фонду.

  Посилання за темою:  

» Новини: У п’ятницю, можливо, буде новий міністр з питань ПЕК

» Новини: «Енергетична компанія України» не працюватиме до призначення міністра ПЕК

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus