УКРАЇНА

09:48

21.05

Влада

Черновецький робить собі піар за рахунок КВУ?

0

Комітет виборців України розцінює судовий позов лідера Християнсько-ліберальної партії, народного депутата і кандидата в президенти країни Леоніда Черновецького як бажання використати ім’я організації в передвиборній кампанії. Про це говориться в заяві КВУ, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Той факт, що інформація про позов депутата Л.Черновецького до КВУ з’явилася більш ніж через 4 місяці після публікації звіту і невдовзі після реєстрації Л.Черновецького кандидатом на посаду президента, дає підстави вважати про бажання депутата використати ім’я КВУ для створення додаткових інформаційних приводів у своїй передвиборній кампанії», - говориться в заяві.

Нагадаємо, у вівторок була поширена заява прес-секретаря Л.Черновецького про судовий позов депутата проти КВУ. Приводом для позову стали результати проведеного комітетом моніторингу діяльності народних депутатів, обраних у Києві, які були оголошені 26 березня 2004 року.

У КВУ відзначають, що протягом декількох місяців Комітет виборців Києва, що є структурною одиницею КВУ, але самостійною юридичною особою, проводив моніторинг діяльності народних депутатів. У рамках програми представники організації зверталися до помічників депутатів з проханням надати звіти про діяльність парламентаріїв. Від більшості депутатів або їхніх помічників була отримана вичерпна інформація. Однак від Черновецького відповіді нема дотепер. «Це стало однією з підстав назвати у звіті Л.Черновецького «аутсайдером», «закритим політиком», «депутатом, з яким не вдалося налагодити нормального співробітництва», - пояснюють у КВУ.

Одним із висновків моніторингу столичних ЗМІ на предмет представлення в них народних депутатів стало, зокрема, твердження, що «депутат Л.Черновецький підігріває інтерес ЗМІ скандальними заявами або нестандартними кроками, що зовсім не пов’язані з роботою в окрузі, законотворчою або політичною позицією», - говориться в заяві КВУ.

У Комітеті також відзначили, що критичні оцінки звучали також на адресу інших депутатів, котрі не надали подібних звітів. Зокрема це стосувалося і Валерія Лебедівського, який «невдовзі звернувся в Комітет виборців міста Києва з листом, у якому містилася запитувана інформація і прохання внести певні корективи у звіт за підсумками моніторингу». «Таким чином, у звіт були внесені уточнення, про що додатково було повідомлено засобам масової інформації», - відзначили в Комітеті.

У КВУ висловили надію, що «згадана справа ініційована особисто депутатом і не є ще одним елементом у цілеспрямованій кампанії дискредитації недержавних організацій, яка останнім часом розгорнулася в багатьох ЗМІ».

Говорячи про твердження Черновецького, що КВУ «є залежною від невідомих спонсорів» організацією, Комітет радить депутатові звернутися в установи, у яких КВУ звітує відповідно до законодавства України або безпосередньо в офіс організації.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus