УКРАЇНА

08:03

25.05

Влада

ЦВК не бачить в «Урядовому кур’єрі» порушень

0

Центральна виборча комісія відмовилася задовольнити скаргу довіреної особи кандидата в президенти Віктора Ющенка, народного депутата Миколи Катеринчука, який стверджував, що газета «Урядовий кур’єр» порушила порядок передвиборчої агітації і принцип рівності у використанні ЗМІ, опублікувавши 27 липня статті, що, на його думку, має агітаційний характер у висвітленні діяльності кандидата Віктора Януковича. Про це повідомляють «Українські Новини».

Під час засідання ЦВК установила, що публікація в «Урядовому кур’єрі» не містить оцінок передвиборчої програми Януковича, а також ознак, що свідчили б про перевагу цього кандидата в будь-якій формі, що дало би підставу кваліфікувати статті як друкований матеріал передвиборчої агітації.

ЦВК також відмовилася виконати вимоги Катеринчука про передачу матеріалів його скарги в правоохоронні органи для встановлення того, чи було укладено договір, і чи була оплачена публікація цього матеріалу В.Януковичем як кандидатом у президенти.

Катеринчук у свою чергу сказав, що має намір оскаржити це рішення ЦВК у Верховному Суді.

У цей же день Центвиборчком відмовив у задоволенні ще однієї скарги Катеринчука - на дії Національної телекомпанії України, що у програмі «Вісті» 27 липня розмістила матеріал про участь Януковича в Зборах офіцерів Збройних сил. Мотивування відмовлення - ті самі.

Як повідомляло агентство, Катеринчук у четвер 29 липня оскаржив у ЦВК розміщення в «Урядовому кур’єрі» публікацію статті «Молодіжній політиці - державний характер». Катеринчук стверджує, що стаття в «Урядовому кур’єрі» є агітаційною на користь Януковича і не була оплачена з його виборчого фонду. Катеринчук вважає, що ЦВК має попередити газету, а у разі систематичних порушень - призупинити її роботу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus