УКРАЇНА

20:47

22.05

Влада

Напрямок «Одеса – Броди» змінить новий президент?

0

Рішення про реверс «Одеса-Броди» є великою помилкою, яку виправить новий президент України. Таку думку в інтерв’ю «Українській службі ВВС» висловив колишній президент «Укртранснафти» Олександр Тодійчук, який відстоював європейський напрямок роботи нафтопроводу.

«Це - величезна помилка теперішнього керівництва України. І ця помилка буде виправлена новим президентом України», - переконаний Тодійчук.

За його словами, об’єктивна інформація, за результатами якої у лютому було прийняте рішення про пряме використання нафтопроводу, свідчила проти реверсного використання «Одеса – Броди». «Є якісь тиски позаекономічні, які змусили керівництво нашої держави прийняти інше рішення. Це досить велика помилка, і це труба, яка значно більша, ніж просто нафтопровід», - вважає Тодійчук.

На його думку, велика частина вини у тому, що відбувається із нафтопроводом лежить на українцях. «Але мушу сказати, що ми очікували більш активної підтримки з боку Заходу - при всій делікатності цього питання», - зауважив він.

Колишній керівник «Укртранснафти» зазначив, що Росія отримала чергову перемогу. «Це було і в приватизації українських нафтопереробних заводів, й інших великих об’єктів, і сьогодні практично кучка людей у нашій державі створила досить погані перспективи для значних проектів і для України, і для наших сусідів», - вважає Тодійчук.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus