УКРАЇНА

01:15

24.02

Влада

За даними Центру Разумкова, у Ющенка теж росте

0

Після визначення списку кандидатів у президенти рейтинги двох основних кандидатів Віктора Ющенка і Віктора Януковича зросли. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова з 22 по 28 липня у всіх регіонах України, повідомляє «UA TODAY».

Відповідно до опитування, якби вибори президента відбулися наступної неділі, за Ющенка проголосували б 27,9% опитаних, за Януковича - 21,1%. Нагадаємо, виборча кампанія почалася 3 липня, наприкінці червня, за опитуванням Центру Разумкова, рейтинг Ющенка був - 25,2%, Януковича- 17,8%.

Петра Симоненка підтримали б 9,8% опитаних, Олександра Мороза 6,5%, Наталю Вітренко 3,1%, Анатолія Кінаха 1,3% респондентів.

Жоден з інших кандидатів, зареєстрованих Центвиборчкомом, не набрав би навіть 1% голосів. Зокрема, за лідера Комуністичної партії робітників і селян Олександра Яковенка проголосували б 0,5%, лідера організації «Братство» Дмитра Корчинського - 0,3%. Лідери Слов’янської партії Олександр Базилюк, партії «Громадський контроль» Василь Волга, народний депутат Леонід Черновецький - по 0,1%.

Лідер Народного Руху України (за єдність) Богдан Бойко, лідер партії «Яблуко» Михайло Бродський, лідер партії «Нова сила» Юрій Збітнєв, лідер партії «ОУН в Україні» Роман Козак, лідер ВПО «Єдина родина» Олександр Ржавський набрали б 0%.

Проти усіх проголосували б 8,1% опитаних, не змогли відповісти 14,5%, не пішли б голосувати - 6,5%.

Як повідомив директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко, до списку було включено прізвища реальних кандидатів, які були відомі на момент складання анкети.

В другому турі виборів, якби туди вийшли В.Ющенко і В.Янукович, переміг би В.Ющенко. За нього проголосували б 37,1% опитаних, за В.Януковича - 29,4%. При цьому проти обох кандидатів проголосували б 12,7%, не прийшли б на вибори - 8,4%, не змогли відповісти 12,5%.

Усього було опитано 2014 респондентів. Похибка вибірки становить 2,3%.

Як повідомлялося, за даними соцопитування, проведеного в липні Київським міжнародним інститутом соціології, рейтинг Януковича зріс порівняно з минулим місяцем на 5 % і становить 25,2%, а рейтинг Ющенка майже не змінився – 29,9%.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus