УКРАЇНА

00:20

21.05

Влада

В ЄС стурбовані зростанням тиску ДПАУ на українські ЗМІ

0

Європейський Союз стурбований повідомленнями, що заслуговують на довіру, про зростання адміністративного тиску у вибірковому порядку на засоби масової інформації з боку Державної податкової адміністрації. Про це сказано у заяві Європейського Союзу про стан свободи слова в Україні, повідомляє «Оглядач».

У заяві, зокрема, зазначається, що перевірки діяльності ЗМІ співробітниками ДПАУ можуть мати приховані мотиви. «Вибірковий підхід при проведенні фінансових перевірок наштовхує на припущення про їхню правдиву мотивацію», - зазначається в документі.

«Свобода ЗМІ і неупередженість державної адміністрації є основними вимогами вільних і чесних виборів», - наголошується в заяві.

ЄС висловлює жаль з приводу того, що деякі події або заходи вплинули на діяльність незалежних засобів масової інформації у той час, коли розмаїтість джерел інформації і незалежність ЗМІ як ніколи важливі для народу України.

Європейський Союз стурбований також повідомленнями про порушення на виборах депутата Верховної Ради у виборчому окрузі N 61 Донецької області. ЄС вважає, що повідомлення про порушення на цих виборах є тривожним сигналом напередодні майбутніх виборів Президента.

ЄС закликає уряд України вжити необхідних заходів для того, щоб забезпечити демократичне проведення президентських виборів.

Заяву підписали країни ЄС, 10 країн-кандидатів, запрошених до ЄС, країни Європейської зони вільної торгівлі - Ісландія, Ліхтенштейн і Норвегія.

  Посилання за темою:  

» Новини: Європа стурбована станом свободи слова в Україні

» Новини: Вибори в Донецьку – шок для Посла Великої Британії Роберта Брінклі

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus