УКРАЇНА

20:48

27.05

Влада

Кабмін відпустив ціни на нафту

0

Кабінет Міністрів скасував свої постанови від 28 травня, якими запроваджено ліцензування експорту нафти і нафтопродуктів, а також уповноважив місцеві влади обмежувати рівень роздрібних цін на нафтопродукти, реалізовані через АЗС. Про це повідомляють «Українські Новини».

Крім того, Кабмін скасував ще одну свою постанову від 28 травня, якою з метою зниження цін на нафтопродукти до 1 вересня призупинили проведення аукціонів із продажу нафти і газового конденсату, які добуваються в Україні.

Постанова про скасування ліцензування експорту нафтопродуктів набула чинності у вівторок 3 серпня (із дня опублікування в урядовій газеті «Урядовий кур’єр»), а постанова про скасування обмеження рівня роздрібних цін на нафтопродукти і припинення аукціонів – з 1 серпня.

Нагадаємо, що Кабмін запровадив ліцензування експорту нафтопродуктів і обмеження рівня роздрібних цін на нафтопродукти наприкінці травня, після різкого підвищення цін на них. Для зниження цін на нафтопродукти Кабмін також вирішив до 1 вересня призупинити проведення аукціонів із продажу нафти і газового конденсату, які добуваються в Україні.

Наприкінці липня нафтотрейдери пообіцяли Кабмінові не піднімати цін на нафтопродукти після підвищення Росією експортного мита до 69,9 доларів за тонну із серпня, а Кабмін – призупинити тверді методи регулювання ринку нафтопродуктів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus